Ziołowa pasta do zębów bez fluoru

Receptura ziołowej pasty K.P.Namboodiri jest całkowicie zainspirowana legendarnym i wciąż popularnym K.P. Namboodiri’s ziołowym proszkiem do zębów.
Przepis na proszek do zębów został odkryty w starożytnych tekstach królewskiego lekarza Kochukuttan Thampuran w księstwie Kerali w Indiach.
Kombinacja tradycyjnych ziół w paście K.P. Namboodiri’s jest przygotowana po ściśle strzeżoną recepturą, w której skład wchodzą m in olejek goździkowy, wyciągi z pieprzu, imbiru, migdałecznika chebułowca, Amli i korzenia lukrecji.
Dzięki tej unikalnej kompozycji pasta odświeża oddech i pielęgnuje dziąsła. Dzięki regularnemu stosowaniu nie tylko zmniejsza odkładanie osadu na płytce nazębnej, ale wzmacniając szkliwo przyczynia się do ochrony zębów przed próchnicą. Pasta ta łagodzi również stany zapalne.

Główne składniki pasty

  • Imbir ma silne właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, zwalcza próchnicę,
  • Olejek goździkowy łagodzi bóle zębów,
  • Lukrecja i Harra chronią przed owrzodzeniem jamy ustne,
  • Imbir, czarny pieprz i olej goździkowy usuwa nieświeży oddech,
  • Amla wzmacnia zęby i dziąsła, podczas gdy długi pieprz chroni zęby przed problemami stomatologicznymi.

Naturalne składniki ziołowej pasta walczą 24h z bakteriami

POL-IND Multivity s.c. importując produkt KP Namboodiri’s do Europy wykonała serie badań w Międzynarodowym Laboratorium . Wykonano między innymi badania mikrobiologiczne, fizykochemiczne, dermatologiczne itd. Wszystkie wyniki testów wyszły pozytywnie i spełniły wymagania zastosowania zgodnie z prawem UE.
Zadowalające były również wyniki badań aplikacyjno-użytkowych prowadzone przez 5 tygodni, a osoby biorące udział w badaniu oświadczyły , że produkt – pasta do zębów KP Namboodiri’s jest skuteczna w zakresie: odświeża oddech, usuwa osad z płytki nazębnej, zęby stają się bielsze, pielęgnuje dziąsła , łagodzi stany zapalne, chroni zęby przed próchnicą. Żaden z probantów nie odnotował wystąpienia efektów ubocznych. Większa część osób oświadczyła , że produkt ma lepsze właściwości niż dotychczas stosowany, oraz wyraziło chęć stosowania tej pasty w przyszłości. Wydajność pasty uznało 100 % uczestników badania. Badania te potwierdziły jakość, skuteczność i bezpieczeństwo produktu.

Staniątki 578, 32-005 Niepołomice, Poland

Zadzwoń

Zadzwoń

+48 602 462 190

Napisz do nas

Napisz do nas

info@yourwebsite.com